O marce

O marce
Lesta to uznana polska marka obuwnicza, ciesząca się zainteresowaniem odbiorców od ponad 25 lat. Jej wyróżnikiem są produkty adresowane do osób ceniących wygodne i wysokiej jakości obuwie, wpisujące się w aktualne trendy modowe. Wszystkie wyroby marki wykonane są tylko i wyłącznie ze skór naturalnych. Fakt, że produkty w całości są robione w Polsce, pozwala w pełni nadzorować proces ich powstawania i oferować odbiorcom marki najwyższą jakość. Do wyrobu obuwia wykorzystywane są jedynie sprawdzone surowce, dostarczane głównie przez najbardziej cenionych rodzimych producentów.

Wieloletnie doświadczenie marki na polskim rynku pozwala dostarczać produkty dopasowane do oczekiwań i potrzeb polskich użytkowników. Modne wyroby cechuje wygoda, komfort i wysoka jakość. Precyzyjna konstrukcja każdego modelu i optymalny dobór materiałów pozwalają odpowiadać na indywidualne potrzeby najbardziej nawet wymagających odbiorców.

Historia
Początki marki Lesta sięgają ponad 25 lat w wstecz, kiedy to powstał pierwszy zakład produkujący obuwie z tym logo. Dystrybuowane początkowo lokalnie wyroby, zyskiwały z czasem uznanie coraz szerszego grona odbiorców. Jednocześnie zmiany w procesach technologicznych oraz rozbudowa linii produkcyjnej pozwoliły na zwiększenie ilości wytwarzanego obuwia. Intensywny rozwój umożliwił budowę ogólnopolskiej sieci sprzedaży. Kolejnym krokiem było jej rozszerzenie o wymagające rynki zagraniczne.

Niewątpliwy sukces rynkowy, ale także przekonanie o słuszności obranej drogi sprawiają, że marka niezmiennie pozostaje wierna ideałom, które przyświecały jej od początku. Każda nowa, wpisująca się w bieżące trendy modowe kolekcja, pozostaje niezmiennie linią wysokiej jakości, naturalnego i zdrowego skórzanego obuwia. Dla marki Lesta definicja dobrego produktu to nie tylko unikalny styl, czy modna kolorystyka, to także trwałość, wygoda i komfort noszenia. Dzięki temu od ponad 25 lat jej wyroby cieszą się zaufaniem stałych Klientów i nieustannie zdobywają uznanie kolejnych, coraz młodszych pokoleń.

Misja
Unikalne produkty marki stanowią odpowiedź na indywidualne potrzeby i oczekiwania Klientów. Lesta, z racji swojego wieloletniego doświadczenia rynkowego, potrafi je bezbłędnie zidentyfikować i przekuć w gamę wygodnych, wysokiej jakości produktów. Marka nieustannie się rozwija, nie tylko dzięki temu, że na bieżąco śledzi aktualne trendy modowe, ale też stale sięga po nowe materiały i poszukuje innowacyjnych rozwiązań technologicznych. To wszystko pozwala z powodzeniem realizować misję, którą jest dostarczanie na rynek naturalnego, wysokiej jakości, modnego i zdrowego obuwia.

Marka Lesta to również stałe poszukiwanie inspiracji do dalszego rozwoju. Dotyczy to zarówno rozwiązań technologicznych, procesów produkcyjnych, jak i najnowszych trendów. Są one na bieżąco weryfikowane na największych europejskich targach obuwniczych w Mediolanie czy Düsseldorfie. Także w przyszłości Lesta pragnie być w świadomości odbiorców synonimem najwyższej jakości. Dąży do tego poprzez umiejętne łączenie wiedzy zespołu ludzi i innowacyjnego zaplecza technologicznego z przekonaniem, że najlepsze produkty powstają gdy... są robione z sercem.