Buty na zamówienie

Dobór odpowiedniego obuwia i optymalne dopasowanie go do indywidualnych potrzeb to bardzo istotna decyzja. Wieloletnie doświadczenie rynkowe i świadomość, że standardowa oferta nie zawsze spełnia oczekiwania każdego Klienta, legły u podstaw stworzenia Sklepu Firmowego i wyjątkowej usługi „Buty na zamówienie”.

To rozwiązanie, które pozwala marce Lesta być jeszcze bliżej indywidualnych potrzeb Klientów i zapewniać im komfort na co dzień. Pozwala nabyć nie tylko swoje ulubione modele butów, czy dobrać do nich konkretną kolorystykę, z szerokiej gamy dostępnej w ofercie marki. Daje także możliwość wyboru obuwia o podwyższonej tęgości, pary złożonej z dwóch rozmiarów, a nawet tylko jej połowy.

Indywidualne potrzeby można realizować dzięki możliwości dopisania w formularzu zamówienia dodatkowych uwag. W razie pytań, doświadczeni eksperci chętnie pomogą dobrać optymalny dla potrzeb stopy wariant. Po złożeniu zamówienia personel sklepu sprawdzi możliwość produkcji, poda termin realizacji, cenę oraz odpowie na wszelkie pytania. Dla jeszcze większej wygody Klientów, Sklep Firmowy, w ramach usługi „Buty na zamówienie”, realizuje zarówno zamówienia Zainteresowanych odwiedzających placówkę osobiście, jak i zamawiających produkty drogą telefoniczną bądź elektroniczną.

Aby dowiedzieć się więcej lub skorzystać z porady ekspertów marki Lesta, można kontaktować się:

od poniedziałku do piątku 
w godzinach: 10.00-18.00
w soboty 
w godzinach: 10.00-14.00

TELEFONICZNIE:

                      numer: 71 314 15 90
                  

MAILEM
na adres: zamawiambuty@lesta.pl w tytule wiadomości wpisując: „Buty na zamówienie”.

Przykładowe zamówienie:
Model: nr 073-3625-30B1
Rozmiar: 40
Uwagi: Podwyższona tęgość obuwia

 

Szanowny Kliencie!

Ze względu na szeroką możliwością konfiguracji obuwia na zamówienie, każdy produkt tak zamawiamy, traktowany jest jako produkt na specjalne zamówienie i nie podlega zwrotowi (art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta (Dz.U. 2014 poz.827)).